Podziękowania SWPS

   Do wszystkich lekarek i lekarzy, pielęgniarek i pielęgniarzy, salowych, ratowniczek i ratowników, laborantek i laborantów, pracowniczek i pracowników administracji szpitali, osób zajmujących się sprzątaniem, ochroną szpitali oraz wszystkich innych pracowniczek i pracowników służby zdrowia:
Przekazujemy Państwu podziękowania za Wasze poświęcenie w pracy w ostatnich kilku miesiącach. Podziękowania te napisali „zwykli ludzie". Zrobili to dobrowolnie i spontanicznie przy okazji badania naukowego, które prowadziliśmy jako Centrum Badań nad Relacjami Społecznymi przy Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Po zakończeniu badania zaproponowaliśmy uczestnikom możliwość napisania podziękowań dla służby zdrowia z obietnicą, że prześlemy je do szpitali zakaźnych w całej Polsce. Spełniamy zatem obietnicę, załączając podziękowania w formie plakatu z nadzieją, że znajdzie się dla niego miejsce w pomieszczeniach służbowych, a spojrzenie na niego sprawi Państwu odrobinę przyjemności w przerwie od pracy.
Z serdecznymi pozdrowieniami i podziękowaniami,
 
dr Olga Białobrzeska
w imieniu zespołu Centrum Badań nad Relacjami Społecznymi
Uniwersytet SWPS w Warszawie
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.